fbpx
/O nás
O nás 2017-06-06T15:33:35+00:00

O nás

Ke zdobení svatebních dnů a půjčování svatebního inventáře nás přivedly osobní zkušenosti s organizací našich vlastních svateb. Jsme sestry a vdávaly jsme se v roce 2013. Přípravy jsme si moc užívaly, vše se povedlo podle našich představ a už tehdy jsme cítily, že by to mohlo být to pravé, čím se chceme zabývat do budoucna. Nadšení a pochvaly od svatebčanů nám ukázaly, že touto cestou můžeme dělat radost ostatním a také sami sobě.

Na naší práci nás baví poznávat nové lidi a plnit jim jejich sny o vytoužené svatbě. Rády nasloucháme příběhu každého páru, který se snažíme vizuálně promítnout do stylu celé svatby. S nadšením sledujeme novinky ve svatebním světě. Spolupracujeme s kreativními cukráři a energickým týmem fotografů a kameramanů.

Naším úkolem je, aby bylo vše krásné, precizně přichystané a díky tomu si všichni svatbu báječně užili. Zakládáme si na přátelském přístupu, komunikaci a důslednosti. Odměnou za naši práci je radostná jiskra v oku nevěsty a ženicha. Jsme tu pro vás, a pokud bude potřeba, objednáme slunce, zaženeme mraky a vyčarujeme úsměv na každé tváři.

Lucka
Lucka
Vystudovala jsem Technickou univerzitu v Liberci se zaměřením na módní design. Od dětství mě baví tvořit a vymýšlet nové věci. Miluji barvy a lákají mě jejich pestré kombinace. Má práce se pro mě stala velkou vášní a koníčkem.
Eva
Eva
Vystudovala jsem Ekonomiku a management se zaměřením na Cestovní ruch na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě. Mým snem vždy bylo vytvořit něco, co by přinášelo lidem radost. Díky mé práci se tento sen stává skutečností.
KONTAKT
close slider

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva