//Přátelé
Přátelé 2018-12-10T09:23:58+01:00
CPV studio

CPV studio

Široký rozsah FOTO a VIDEO služeb:
– Svatby
– Maturitní plesy
– Sportovní a společenské události
– Reklamní spoty
– Produktové fotografie
– Rodinné fotografie
– Portréty
tel: 731 737 388
mail: info@cpvstudio.cz

Kontaktujte nás

Efekt Band

Efekt Band

TO NEJLEPŠÍ Z POPULÁRNÍ TVORBY VÁM PŘINÁŠÍ KAPELA EFEKT BAND. Více než 10 let zkušeností. Svá vystoupení zaměřujeme na taneční zábavy, svatby, plesy, oslavy. Naše služby vám rádi nabídneme také u příležitosti různých firemních meetingů a jiných společenských akcí. Náš živě hraný repertoár je univerzální a flexibilní a přirozeně ho přizpůsobíme vašim požadavkům. Kromě průřezu českou i světovou populární hudbou a lidovými písněmi, rádi nabídneme náročnějším posluchačům i hudbu jazzovou.
tel.: +420604102760
mail: zdeneksmetana@seznam.cz

Kontaktujte nás

Salon Mango

Salon Mango

Kadeřnický a kosmetický salon
Kompletní péče pro něvěsty
tel: 606 349 715
mail: ksmango@seznam.cz

Kontaktujte nás

Foto Romana Šurychová

Foto Romana Šurychová

Umělecké ateliérové a exteriérové fotografie, svatby, fotografie ze společenských či sportovních akcí, tisk fotografií, velkoformátový tisk, fotografie ve velmi vysokém rozlišení.
tel: (+420) 723 452 422
mail: foto.surychova@seznam.cz

Kontaktujte nás

Catering Pelhřimov

Catering Pelhřimov

Nabízíme cateringové služby, které můžete využít pro všechny společenské akce, svatby, večírky a oslavy, ale i ve vašich domácnostech a rodinách.
tel: 777 267 630, 724 906 316
mail: catering-pelhrimov@seznam.cz

Kontaktujte nás

Dorty Mifa

Dorty Mifa

Pokud hledáte svatební dort, který bude dokonale ladit s celkovým pojetím vaší svatby, ráda bych vám nabídla své služby.
Chcete dort ladící k vaší kytici, šatům, výzdobě svatebního stolu či svatebnímu oznámení? Nic z toho není problém.
Nebo nemáte vůbec ponětí, jak by měl váš dort vypadat? Pak vám ráda navrhnu jedinečný design nebo můžete čerpat inspiraci z mé galerie již vytvořených dortů.
tel. +420 603 460 816
email: dortymifa@gmail.com

Kontaktujte nás

Bude Veselka

Bude Veselka

Nabízí designové svatební tiskoviny, weby a dárky. Vyberete si z bohaté nabídky tištěných i animovaných romantických svatebních oznámení do emailu, tak ze šablon svatebních webů, které spolu ladí jako ze škatulky. BudeVeselka.cz vytvořila česká designérka Eva Marzini, která přichází s variacemi originálních motivů. A je z čeho vybírat. V nabídce jsou květinové desény, elegantní krajkové motivy či motivy pohádkového lesa a levandulových polí. Vyberou si jak cestovatelé a dobrodruzi, tak milovníci elegantní klasiky či francouzské Provence.

Kontaktujte nás